СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке JSON?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке JSON? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Абревіатура розшифровується JavaScript Object Notation. JSON – це абсолютно незалежний від мови реалізації формат файлу. Його застосовують для обміну даними в JavaScript. Спочатку використовувався виключно в JavaScript, але тепер і інші мови мають бібліотеками, що дають можливість працювати з ним (Наприклад, Ruby або PHP).

У файлі формату міститься тільки текст, який може виражати як звичайне число, так і величезна кількість різних об’єктів. JSON має набагато менший розмір порівняно з аналогами (наприклад, XML).

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Структура мови – набір пар ключ / значення, практично не мають відмінностей з JavaScript. Кожне ім’я виділяється двокрапкою. Пари «ключ / значення» поділяють знаком коми. В іменах властивостей об’єкта і рядках застосовують подвійні лапки.

Формат не підтримує коментарі і ключі без лапок. Їх підтримка є в JSON 5, але її вважають самостійною бібліотекою, а не підмножиною мови.

Незважаючи на те, що JSON не залежить від мови реалізації, він використовує дозволу C, C ++, Python, Java і багатьох інших.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом