СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке домен?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке домен? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

(Ru) Домен — это уникальное имя сайта. Они созданы для того, чтобы облегчить процесс поиска интернет-ресурса. За каждым доменом закрепляется уникальный номер устройства в сети — IP-адрес, указывающий на сервер, на котором находится сайт.

Домен каждого интернет-ресурса состоит из определённого числа уровней. Например, maps.google.com состоит из следующих уровней:

  • Com – Первый уровень (верхний), доменная зона. Нельзя создать самостоятельно, лишь выбрать из доступных вариантов;
  • Google –второй уровень (Часто называют основным). Он состоит из комбинации букв и цифр, которые являются названием интернет-ресурса;
  • Maps – третий уровень (поддомен или субдомен).

 

< НАЗАД В ГЛОССАРИЙ

 

Не можна один раз купити домен і користуватися ним скільки завгодно. Його можна тільки орендувати на певний термін. У більшості випадків він становить один рік, з можливістю продовження.

При реєстрації домену користувачам пропонують вибрати групу доменного імені. Вона може бути географічної (.ua – Україна, .ru – Росія, .dk – Данія) або тематичної, що позначає напрямок сайту (.com -комерційна сфера, .fitness – для спортзалів і фітнес клубів, .guitars – для музичних магазинів або музичних інформаційних порталів).

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом