СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке CSS?

Словник термінів

Що таке CSS? Словник термінів

CSS (Cascading Style Sheets або каскадні таблиці стилів) називається мова візуального представлення вмісту HTML-документа. Він має на увазі додавання кольору, редагування відступів, шрифтів, розташування кожного блоку на сторінці.

HTML організовує інформацію і надає структуру документу, а CSS оформляє його, прописуючи унікальні властивості кожному з елементів.

CSS – це файл, в якому прописується правила оформлення всіх елементів на сторінці. Завдяки цьому код містить менше повторюваних елементів, його простіше читати. Можна поширити одну таблицю стилів на безліч сторінок, істотно знизивши час на верстку.

 

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Кожне правило в файлі складається з селектора і блоку оформлення. Функція селектора -визначити, до якої саме частини документа застосувати конкретне правило. Блок оформлення складається з пар «властивість: значення». Вони пишуться в фігурних дужках і закінчуються крапкою з комою.

При наявності на сторінці CSS, браузер кешує її, завдяки чому знижується час завантаження сайту при наступному вході.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом