СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Хостинг?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Хостинг? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Під хостингом мається на увазі послуга з розміщення сайту або будь-якого іншого веб-додатки на сервері і надання йому своїх потужностей, підтримку скриптів, програмних мов.

Хостинг буває декількох видів. Основні з них – це віртуальний хостинг, віртуальні і виділені сервера.

Віртуальний хостинг відрізняється розташуванням кількох інтернет-ресурсів на одному сервері. При великих навантаженнях на чиємусь сайті, інший інтернет-ресурс також може мати проблеми з доступом. Підходить для маленьких сайтів, наприклад, блогу.

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Віртуальний сервер має на увазі розподіл на кілька частин, незалежних один від одного, що здаються в оренду. У порівнянні з віртуальним хостингом, тут у користувачів більше простору, вони можуть використовувати його як завгодно під потреби свого проекту. Підходить для інтернет-магазинів з високою відвідуваністю.

Віртуальні сервера – це надання цілого сервера одному користувачеві. У адміністратора є доступ до всього програмного і апаратного забезпечення, він обмежений лише можливостями самого сервера. Підходить для великих магазинів, соціальних мереж або банківського сайту.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом