СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Хештег?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Хештег? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Хештег – це слово, перед яким ставиться решітка, після чого воно стає посиланням (Наприклад, # хештег, # Смартфон і ін.). Завдяки цьому, при пошуку публікацій з даними хештегом інші користувачі можуть побачити ваш пост у себе в стрічці. Вперше з’явився в Twitter, після чого став масово використовуватися у Facebook, Вконтакте, Instagram і інших популярних соціальних мережах.

Хештег використовується для полегшення процесу пошуку інформації, яка потрібна користувачам, а також для упорядкування стіни. З його допомогою коротко позначають вміст статті або поста, групують інформацію по темам.
<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

При написанні декількох слів, всі вони повинні бути написані разом або через нижнє підкреслення (приклад: # популярниепесні або # популярние_песні).

Завдяки хештегом можна привернути увагу навіть тих людей, хто не підписаний на ваш аккаунт, через що шанс поширити свій пост тільки зростає.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом