СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке FTP?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке FTP? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

У 1971 році на світ з’явився FTP, або ж File Transfer Protocol – протокол передачі файлів. Його головне призначення – обмін даними між клієнтом і сервером. Щоб забезпечити їх цілісність, використовується протокол TCP / IP. Якщо вона була порушена, то завантаження даних зупиняється, і користувачеві приходить відповідне повідомлення.

Управління файлової системою сервера здійснюється за допомогою безлічі команд, якими володіє протокол. Наприклад, можна видаляти файли і каталоги або створювати їх.

Для внесення будь-яких змін на сайт, потрібно завантажити на сервері файл, відредагувати його, після чого завантажити назад.

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Щоб створити підключення, необхідно пройти аутентифікацію. Зайти на FTP-сервер можна як через браузер, так і за допомогою спеціальних програм – FTP-клієнтів. Кожна ОС має безліч власних клієнтів, а в деяких можна використовувати командний рядок (Linux).

Протокол досить уразливий для хакерських атак, через відсутність багатьох їх видів на момент свого створення. Для безпечної передачі використовують розширення FTPS, ставлять надійні паролі на всі інтерфейси.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом