СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Figma?

Словник термінів

Що таке Figma? Словник термінів

Figma – це багатоплатформовий онлайн-сервіс для веб-дизайну. З його допомогою можна створювати векторні ілюстрації, інтерактивні дизайни сайтів і мобільних додатків, а також елементи інтерфейсу.

Головна особливість сервісу – можливість спільної роботи з іншими розробниками. У Figma можна створити команду і одночасно працювати над проектом, бачачи зміни всіх учасників в реальному часі.

Для одного користувача сервіс повністю безкоштовний, але з деякими обмеженнями: не більш двох редакторів, максимум три проекти, версії зберігаються 30 днів.

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Для більш комфортної роботи в Figma можна створювати компоненти, що дозволяють швидко змінити загальний стиль елементів призначеного для користувача інтерфейсу в усьому макеті.

Друга особливість Figma – це повноцінна робота не тільки в деськтопной версії сервісу, але і в браузері. Обидва варіанти вимагають постійного інтернет-підключення.

У браузері всі версії файлів автоматично зберігаються на хмару, після відсутності змін в файлі протягом 30 хвилин. При роботі в десктопной версії проекти зберігаються на комп’ютері користувача, але їх можна перенести і на хмару.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
    </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом