Курсы по PHP

БЕЗКОШТОВНІ УРОКИ З ПРАКТИКОЮ НА РЕАЛЬНИХ
ПРОЕКТАХ І ПОДАЛЬШИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ
з працевлаштуванням

Курси PHP Курси PHP

Програмування – престижна і високооплачувана професія завтрашнього дня. Багатьом здається, що стати програмістом неймовірно складно.

 

Безумовно, потрібно посидючість і уважність – але при бажанні можливо все, навіть навчитися програмувати з нуля, перейшовши в цю професію з будь-якою іншою.

Доброю нагодою для старту є мова PHP – він досить простий і дуже широко поширений – настільки, що попит на фахівців на ринку праці перевищує пропозицію.

 

Компанія AVADA MEDIA – розробники програмного забезпечення і IT- продуктів в Україні, і в зв’язку зі збільшенням масштабів діяльності ми пропонуємо безкоштовні курси по PHP зі стажуванням та можливістю подальшого працевлаштування.

 

PHP уроки онлайн проводяться в форматі записаних на відео лекцій, доступ до яких ви отримуєте після реєстрації в особистому кабінеті. Але головне – це безпосереднє практичне участь в поточних проектах компанії, під наглядом досвідчених розробників. Такі Онлайн курси PHP зі стажуванням на реальному проекті не пропонують ні ВНЗ, ні традиційні курси, тим більше не гарантують вони працевлаштування.

 

Не упускайте ваш шанс опанувати PHP з нуля, адже уроки і практику можна проходити онлайн без відриву від вашої поточної діяльності – сучасні засоби комунікації цілком дозволяють це.

SPACELAB

Що таке PHP і чим він цікавий Що таке PHP і чим він цікавий

PHP – це мова програмування, на якому створено переважна більшість сучасних інтернет-ресурсів. Мова цікавий тим, що має відкритий вихідний код і надає широкі можливості для веб-розробки. На наших онлайн курсах PHP ви зможете навчитися всім основним принципам і нюансам створення чистого коду, які пізніше застосуєте на практиці вже під час стажування і роботи в компанії AVADA MEDIA.

 

Від JavaScript PHP відрізняється тим, що скрипти цієї мови виконуються на сервері, генеруючи HTML-код, який надсилається користувачеві. В освоєнні ця мова дуже простий, але при цьому надає масу можливостей для професійного кодинга. Він настільки простий, що найпростіші скрипти новачки, які не мали уявлення про програмування, починають створювати після декількох днів онлайн навчання PHP.

 

Основне призначення мови – це робота на веб-серверах, на яких розташовуються інтернет-ресурси. Але у нього дійсно багато можливостей, і завдяки нашим PHP уроків із завданнями і кураторством досвідченого програміста AVADA MEDIA вже дуже скоро ви навчитеся використовувати PHP навіть в досить нестандартних ситуаціях і знаходити власні функціональні рішення.

 

Вивчення PHP онлайн зі стажуванням включає в себе:

 

 • розробку сайтів, інтернет-магазинів і веб-додатків;
 • навчання створенню веб-додатків на базі мікрофреймворков;
 • вивчення фреймворків Laravel і YII2;
 • роботу з командним рядком;
 • вивчення шаблонів проектування;
 • бази даних;
 • ORM, або Object-Relational Mapping;
 • основи алгоритмів даних;
 • функціональне програмування.

 

Після того, як ви пройдете наші безкоштовні курси PHP, ви навчитеся налаштовувати оточення, вас не будуть лякати асоціативні масиви, навчитеся працювати з базами даних. Звичайно, це тільки початок, але далі буде ще цікавіше. Головне – це готовність виділити час, увагу і терпіння.

Безкоштовні курси програмування зі стажуванням на реальних проектах
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
SPACELAB

Що ми пропонуємо і як набираємо слухачів Що ми пропонуємо і як набираємо слухачів

 

 

 

 

 

Наш підхід в навчанні PHP онлайн заснований на максимальному включенні в процес реальної розробки вже з перших днів. Будь-яка проблема, з якою зіткнувся і яку вирішив слухач (за допомогою нашого куратора) на практиці, запам’ятовується і засвоюється багаторазово краще, ніж при звичайному вивченні теорії.

 

Набір на курси PHP онлайн здійснюється на підставі співбесіди. Щоб подати заявку, заповніть форму на нашому сайті. Всі учасники проходять конкурсний відбір – адже навчання безкоштовне і передбачає подальше працевлаштування найбільш зацікавлених слухачів.

 

Всі, хто пройшов відбір, отримують лекції в форматі відео та практичні завдання в особистому кабінеті. Завдання можуть виконуватися і віддалено, або в нашому офісі в Одесі. Другий варіант дозволяє вам з перших днів активно включатися в командну роботу в нашому дружному колективі. Чи вважаєте, що програмування на PHP – це ваше покликання? Заповнюйте форму реєстрації!

НЕ ПРОСТО НАВЧАННЯ, А ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ В СЕРЕДУ РОЗРОБКИ

ДЛЯ КОГО: ДЛЯ КОГО:

SPACE LAB

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Після навчання та успішного складання всіх завдань кращим студентам буде запропонована робота в команді AVADA-MEDIA віддалено або в офісі компанії за адресою Одеса, вул. Космонавтів, 32

ABOUT
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

КОМАНДА AVADA-MEDIA КОМАНДА AVADA-MEDIA

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання? Напишіть нам

ЗГОДА НА ОБРОБКУ персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Безкоштовне навчання

РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB

найняти команду

розробників розробників

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом