Avada Media SpaceLab

Безкоштовні курси програмування

СТАЖУВАННЯ НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ з подальшим працевлаштуванням
Вчися та ставай членом команди AVADA MEDIA

Курси програмування онлайн Курси програмування онлайн

Програмування – дуже перспективна спеціальність, це підтверджують всі рекрутингові компанії і сайти пошуку роботи в своїх статистичних звітах. Деякі напрямки настільки затребувані, що попит на них стабільно перевищує пропозицію на ринку в кілька разів.

 

Існує думка, що курси навчання програмуванню – дуже дороге задоволення і що далеко не всі вони якісні. Насправді навчитися цьому перспективному справі може практично кожен.

 

Від майбутніх розробників потрібно одне: базові знання, посидючість, уважність і бажання навчатися, а всю теоретичну і практичну частину ви отримаєте, пройшовши навчання програмуванню з працевлаштуванням в компанії AVADA MEDIA.

 

 

Шановні студенти Ми запустили новий портал SPACE LAB, на якому ви зможете знайти:

 • Актуальну інформацію з усіх курсів
 • Унікальні освітні матеріали
 • Відгуки від наших студентів

Новий SPACE LAB доступний за посиланням.

Ми пропонуємо онлайн курси програмування з докладними відеоуроками, практичними завданнями і стажуванням на реальних проектах під керівництвом досвідчених програмістів. Такий вид навчання не пропонує жоден ВНЗ або онлайн-школа.

 

Завдяки такому підходу, майбутні розробники можуть брати участь у всіх етапах розробки реального проекту, зіткнутися з реальними проблемами і навчаться їх вирішувати. Даний метод дозволяє в рази прискорити ваше навчання

 

Онлайн школа програмування AVADA MEDIA створена з метою пошуку та відбору талановитих фахівців з великим бажанням навчатися новим технологіям і розвиватися в цій сфері з подальшим працевлаштуванням в нашій компанії. Розробники AVADA MEDIA працюють в самих різних напрямках програмування:

 

 • створення CRM, ERP і WEB систем для різних галузей бізнесу;
 • програмне забезпечення для інтернету речей;
 • нативні і крос-платформні додатки для мобільних пристроїв;
 • розробка корпоративних порталів, сайтів, інтернет-магазинів будь-якої складності;

 

У зв’язку з розширенням масштабів діяльності ми зацікавлені в пошуку амбіційних програмістів і забезпечуємо навчання програмуванню онлайн зі стажуванням на тих проектах, над якими в даний час працює компанія. Для найуспішніших слухачів ми пропонуємо подальше працевлаштування в одній з кращих IT-компаній України.

Безкоштовні курси програмування зі стажуванням на реальних проектах
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
SPACE LAB

Що ми пропонуємо? Що ми пропонуємо?

Безкоштовні курси програмування онлайн включають в себе кілька основних напрямків. По кожному з них фахівці компанії AVADA MEDIA розробили детальний план з відеоуроками, переглядаючи які, слухач повинен буде виконувати за сприяння куратора ряд практичних завдань на реальних проектах. Тобто, вже на етапі навчання ви отримаєте можливість максимально включитися в професію – чого не передбачає навчання програмуванню в вузах і на більшості курсів.

 

Перш за все, це web і мобільне програмування, тобто галузь, в завдання якої входить проектування інтерфейсів користувачів для сайтів, порталів або додатків. Наші безкоштовні курси програмування з відеоуроками і стажуванням дають можливість опанувати цим інструментом за кілька місяців і отримати практику на реальних проектах.

У портфоліо компанії AVADA MEDIA – безліч вже створених додатків, а слухачі мають можливість взяти участь в нових проектах вже на етапі навчання під керівництвом куратора.

Також в ході онлайн навчання програмуванню слухачі можуть освоїти сучасні фреймворки, які використовуються для створення сучасних високошвидкісних веб-сайтів. Перш за все це YII2, Laravel.

 

Крім того, курси програмування з працевлаштуванням включають в себе такий широко затребуваний сьогодні в веб-розробці мову, як Python (з фреймворками Flask і Django), а також мови java, С # і C ++.

 

В області розробки мобільних додатків ми підготували безкоштовні курси програмування по Swift, Kotlin, Flutter.

 

Для тих, хто хоче освоїти JavaScript, розроблений курс по цій мові, платформ і фреймворк для роботи з ним: NODE js; Express js; React js; Vue js.

Frontend-розробник - досить затребувана IT-професія. Щоб освоїти спеціальність, вам буде досить наших онлайн уроків. Ви навчитеся верстати сайти на HTML і CSS, освоїте JavaScript і просунуту верстку за допомогою Vue.js
В рамках напрямку backend development ви можете вибрати підготовку до бажаної професії з нуля або ж "підтягнути" свої знання в одному з наступних мов програмування: PHP, Python, Java, C ++ або C # /. NET.
Навчання розробці додатків для смартфонів і планшетів під управлінням мобільних ОС. Напрямок включає в себе навчальні курси Android і iOS-розробки, на мовах Swift, Kotlin і Flutter
Курси по web розробці дозволить Вам заслужено і обгрунтовано називати себе розробником веб-додатків повного циклу, і найголовніше, працевлаштуватися на роботу за затребуваним на сьогоднішній день профілем
Вчись та заробляй!

Як стати слухачем? Як стати слухачем?

Якщо ви вирішили вивчити нові технології або розширити свої знання, просто скористайтеся формою реєстрації.
Слухачі на навчання вибираються на конкурсній основі за результатами попередньої співбесіди. Після проходження невеликого інтерв'ю, вам буде висланий доступ в особистий кабінет для початку навчання.
Всі курси програмування з працевлаштуванням представлені в відеоформаті. Після ознайомлення з теоретичною частиною слухачі отримують перші практичні завдання, пов'язані з реальними проектами.
WEB
DEVELOPMENT WEB
DEVELOPMENT
courceImage
FRONT END
DEVELOPMENT FRONT END
DEVELOPMENT
courceImage
BACK END
DEVELOPMENT BACK END
DEVELOPMENT
courceImage
MOBILE
DEVELOPMENT MOBILE
DEVELOPMENT
courceImage
НЕЙРОМЕРЕЖІ НЕЙРОМЕРЕЖІ
courceImage
SPACE LAB

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Після навчання та успішного складання всіх завдань кращим студентам буде запропонована робота в команді AVADA-MEDIA віддалено або в офісі компанії за адресою Одеса, вул. Космонавтів, 32

ABOUT
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕО-УРОКИ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ПРАКТИКА НА РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ КОМПАНІЇ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ДОПОМОГА ДІЮЧІЙ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

КОМАНДА AVADA-MEDIA КОМАНДА AVADA-MEDIA

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання? Напишіть нам

ЗГОДА НА ОБРОБКУ персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Безкоштовне навчання

РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB

найняти команду

розробників розробників

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом