AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейна в юридичну сферу

AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейна в юридичну сферу AVADA-MEDIA

Хоча технологія блокчейн вперше була описана в 1991 році, практичне застосування він знайшла близько 10 років тому, а широке поширення – тільки протягом останніх 2-3 років. В даний час більшість великих компаній в різних сферах, від роздрібної торгівлі до літакобудування, вивчають можливість інтеграції блокчейна в свій бізнес. У чому ж перевага цієї технології?

Блокчейн – це незмінна бухгалтерська книга, яку неможливо зламати. Він децентралізований, тому транзакції записуються одночасно на всі комп’ютери, на яких встановлено спеціальне програмне забезпечення.

Кожен блок даних пов’язаний з попереднім блоком. Транзакція синхронізується, і всі вузли (комп’ютери) відображають оновлені дані по мірі їх виникнення. Після того, як транзакція підтверджена, транзакція або актив теоретично незмінні, тому що практично неможливо змінити всі записи по всьому ланцюжку одночасно.

Поза всякими сумнівами, блокчейн повинен стати головною силою змін, які повинні відбутися в юридичній галузі. У самий найближчий час це вплине на юрсектор, як щодо обслуговування клієнтів, так і по відношенню до того, як здійснюється юридична практика. Розглянемо 6 переваг використання блокчейна в юридичній індустрії.

Більш доступні послуги

Юристи можуть використовувати технологію блокчейн для оптимізації і спрощення своєї транзакционной роботи, цифрового підпису та зберігання юридичних угод. Використання текстових сценаріїв, смарт-контрактів і автоматичного управління контрактами скорочує час, що витрачається на підготовку, персоналізацію та підтримку стандартних юридичних документів. Ця економія витрат перекладається на покупця. Крім того, блокчейн демократизує доступ до системи правосуддя, зменшуючи складність для споживача послуг і знижуючи величезні судові витрати.

Прозорість і довіру

Технологія розподіленого реєстру створює загальний реєстр, доступний всім сторонам угоди. Контракти, засновані на блокчейне, повністю відповідають вимогам, не викликають сюрпризів і не допускають неправильного тлумачення. Крім того, завдяки смарт-контракту навіть «Не технарі» можуть легко розібратися, за які саме послуги вони платять.

Cкорочення витрат

Багато ручні завдання можуть виконуватися автоматично, що значно скорочує час, що витрачається на складання і зміна юридичних документів. Ця вартість зазвичай перекладається на клієнтів, в результаті чого погодинні гонорари адвоката досягають астрономічних розмірів. Впровадження смарт-контрактів прискорить і знизить вартість транзакцій між сторонами. Економічний алгоритм може автоматично і прозоро управляти рахунками умовного депонування за невелику частину вартості ручної праці. Зниження витрат підвищить загальний попит на юридичні послуги та підвищить їх доступність.

Автоматизація процесів

Юристи витрачають до 48% свого часу на адміністративні завдання, включаючи передачу інформації між програмним забезпеченням і оновлення реєстрів. Використовуючи репозиторій юридичних угод і готові смарт-контракти, юристи можуть автоматизувати адміністративні завдання, знижуючи тим самим свої трудовитрати. Скорочення надмірного ручної праці також прискорить судові розгляди, що знизить витрати для клієнтів.

Підвищення ефективності

Технологія блокчейн може оптимізувати, автоматизувати і забезпечити безпеку багатьох процесів в юридичній галузі без втрати будь-яких судових повноважень. Оптимізація різних галузевих характеристик зробить юридичний і фінансовий сектори більш ефективними і продуктивними, знизивши при цьому витрати.

Впровадження блокчейна в юридичну сферу
AVADA-MEDIA

Безпека і цілісність даних AVADA-MEDIA

Юридичні документи служать приманкою для зловмисних осіб, що прагнуть отримати прибуток від цінної конфіденційної інформації, створеної та підтримуваної юристами. Замість того, щоб пересилати конфіденційні дані по електронній пошті, юристи можуть зберігати юридичну інформацію в децентралізованому розподіленому реєстрі, що підвищує цілісність даних. Якщо свідоцтво підроблено або змінено, пов’язане значення хеш-функції в мережі блокчейна не співпадатиме, даючи зрозуміти, що відбулася зміна.

Таким чином, блокчейн – це сама перетворює технологія, що з’явилася з моменту появи інтернету. Перетворення вже вплинуло і впливатиме і далі на більшість аспектів юридичної практики, включаючи державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб, судові справи, вирішення спорів, нотаріальне завірення документів, права інтелектуальної власності, земельні кадастри, права власності, діяльність юридичних фірм та ін. Юристи задіяні у всіх цих областях. Тому впровадження блокчейна в юридичну сферу – в інтересах усіх зацікавлених сторін, як юридичних компаній, так і осіб, які користуються їхніми послугами. AVADA-MEDIA допоможе зробити цю співпрацю максимально взаємовигідним, шляхом впровадження смарт-контрактів в юридичну практику.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом