AVADA-MEDIA

ОБЛІКОВА ПРОГРАМА ДЛЯ БІЗНЕСУ

AVADA-MEDIA

ОБЛІКОВА ПРОГРАМА ДЛЯ БІЗНЕСУ AVADA-MEDIA

Стратегічна мета будь-якого сучасного бізнесу – автоматизувати якомога більше робочих процесів. Якщо взяти до уваги конкуренцію на ринку, інструменти автоматизованого управління робочими процесами, що заощаджують час і ресурси, не просто бажані, а необхідні. Компанія AVADA-MEDIA надає повний спектр послуг зі створення програмного забезпечення, яке виведе ваш бізнес на більш високий рівень.

Незалежно від того, скільки процесів вам потрібно автоматизувати, наші професійні розробники допоможуть створити інтуїтивно зрозумілі і ефективні інструменти управління робочими процесами. Ми можемо автоматизувати практично всі процеси, від самих рутинних до надзвичайно складних.

Наші рішення розроблені для усунення дорогих помилок і скорочення втрат часу, пов’язаних з робочими процесами, виконуваними вручну. Уявіть, який вплив ці рішення нададуть на вашу прибуток, якщо помножите цей час і гроші на десятки або тисячі співробітників.

Бізнес розвивається швидко, і для того, щоб йти вперед, потрібні рішення для робочих процесів, які прискорюють поточні процеси, зводять до мінімуму паперову роботу, оптимізують функції, які можуть виконуватися одночасно, і відстежують робочий процес, щоб визначати можливості для поліпшення і оцінювати ефективність . Якщо вам потрібна професійна компанія по автоматизації бізнесу, зв’яжіться з нами.

Облікова програма для бізнесу
AVADA-MEDIA

Навіщо автоматизувати бізнес-процеси? AVADA-MEDIA

 • Об’ємні або повторювані завдання знижують навантаження рутинних процесів на ваших співробітників.
 • Процеси, в яких задіяно кілька людей, можуть бути делеговані виділеного потоку автоматизації, зменшуючи ресурси і активи, які виділяються для одного дії.
 • Автоматизація трудомістких процесів покращує графік ваших співробітників, розділяючи їх пріоритети, щоб зосередитися на більш важливих питаннях.
 • Автоматизація залежних задач допомагає вашій команді створити потік операцій, який легко і без зусиль задовольняє кілька рівнів вимог.
 • Автоматизація допоможе забезпечити дотримання і дотримання конфіденційних завдань, що вимагають суворого контролю, документування та відстеження.
 • Програмне забезпечення може допомогти усунути помилки в завданнях, які повинні відповідати певному стандарту або відповідності.

Процеси, які можна автоматизувати, включають:

 • Продажі і маркетинг
 • Комунікація
 • Портали самообслуговування співробітників
 • Підбір персоналу
 • Ризиковані ручні завдання
 • Процеси бек-офісу
 • Дослідницька діяльність
 • Управління документами
 • Агрегація і перенесення даних
 • Банківська і фінансова діяльність
 • Визначення змісту зображення
 • Бізнес-процеси прийняття рішень
Облікова програма для бізнесу
AVADA-MEDIA

Замовити розробку облікової програми для бізнесу в AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

(En) IT-company AVADA-MEDIA is the market leader in providing simple and effective solutions in the field of business automation. This could be:

 • Accounting program for the store
 • Accounting program for car wash
 • Accounting software for cafes
 • Accounting program for car service
 • Облікова програма для салону краси
 • Облікова програма для інтернет-магазину

Як професійна компанія з розробки програмного забезпечення, ми знаємо, що наші клієнти цінують додатки за їх надійність, стабільність, бездоганну безпеку і гнучкість з широким набором функцій. Ми освоїли стек технологій, який допомагає нам надавати кращі рішення. Ми адаптуємо наші послуги відповідно до вимог наших клієнтів і можемо розробити продукт будь-якої складності.

Облікова програма для бізнесу
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом