AVADA MEDIA

Розробка високонавантажених систем

AVADA MEDIA

Розробка високонавантажених систем AVADA MEDIA

Компанія AVADA MEDIA пропонує послуги з розробки високонавантажених систем (High Load Systems) і додатків. Ми виробляємо надійне, ефективне і масштабне програмне забезпечення.

Highload-системи відповідають найвищим вимогам до відмовостійкості і здатні одночасно обслуговувати велику кількість запитів.

Переваги високонавантажених систем:

 • Висока продуктивність
 • Гнучкість
 • Безпека
 • Масштабованість
AVADA MEDIA

Як високонавантажені системи приносять користь бізнесу AVADA MEDIA

Відповідь проста: якщо бізнес масштабується і поступово залучає все більше і більше клієнтів, але як і раніше не має високонавантаженої системи, його сервери часто виходять з ладу.

Для деяких компаній додатки з високим навантаженням є необхідністю, без якої вони не можуть функціонувати, в той час як інші тільки починають розглядати можливість поновлення своєї системи для задоволення зростаючого попиту. У будь-якому випадку, якщо бізнес йде вгору, йому буде потрібно потужне програмне забезпечення для обробки всіх запитів.

Наприклад, якщо ви плануєте створити додаток, який вимагає участі мільйонів користувачів, масштабованість і висока продуктивність програми є безальтернативною вимогою. Ігнорування цього факту неминуче призведе до репутаційних і фінансових витрат.

Перерахуємо деякі проблеми, з якими ви можете зіткнутися:

 • Занадто повільний або довгий час для завантаження сторінки
 • Занадто тривалий час для підключення до веб-сервера
 • Виникнення випадкових помилок
 • Частково відсутній контент при завантаженні (наприклад, коли не відображаються деякі зображення)
 • Зниження активності користувачів
Розробка високонавантажених систем
AVADA MEDIA

Наші принципи розробки високонавантажених систем AVADA MEDIA

Динаміка і гнучкість

При розробці великомасштабних веб-додатків основну увагу ми приділяємо гнучкості. Маючи гнучку архітектуру, набагато простіше вносити зміни і доповнення, що означає скорочення витрат, часу і зусиль. Майте на увазі, що гнучкість – найважливіша характеристика швидкозростаючої програмної системи. Системи з високим навантаженням передбачають завчасне виявлення та вирішення проблем з функціональністю без значного збільшення витрат на архітектуру програмного забезпечення.

Поступове зростання проєкту

Враховуючи, що передбачити розмір клієнтської бази на найближчі роки – завдання нелегке, краще зосередитися на масштабованості. Те саме і з архітектурою додатка. Поступові рішення – основа успішної розробки програмного забезпечення.

Якщо ви запускаєте новий додаток, немає сенсу відразу надавати інфраструктуру, яка могла б обробляти мільйони користувачів і обробляти мільйони подій в день. Ми рекомендуємо використовувати хмарне сховище для розміщення нових проєктів, так як це дозволяє знизити вартість послуг сервера, а також полегшує управління проєктом.

Крім того, багато служб хмарного хостингу надають послуги приватної мережі, що дозволяє розробникам безпечно використовувати кілька серверів в хмарі і масштабувати систему.

Метод масштабування більшості веб-додатків передбачає 4 етапи:

 • Аналіз навантаження
 • Визначення областей, на які найбільше впливають навантаження
 • Переміщення високонавантажених областей на окремі вузли і їх оптимізація (балансування навантаження)
 • Повторний аналіз навантаження

Розуміння балансування навантаження

Для нас, як для постачальника програмних послуг, існує дві найбільш важливі вимоги: доступність і надмірність. Скільки часу потрібно серверу для відповіді на запит, залежить від його потужності. Коли один з компонентів виходить з ладу або не може обробити запити, сервер стає перевантаженим. Від цього страждають як замовник, так і підприємство.

Проблема вирішується шляхом балансування навантаження. По суті, балансування – це розподіл робочого навантаження на кілька серверів. Вхідний запит може бути отриманий від перевантаженого сервера і відправлений тому, у якого більше доступних ресурсів. Для балансування навантаження ми використовуємо спеціальні додатки.

Переваги застосування балансування навантаження:

 • Системним адміністраторам легше управляти вхідними запитами, скорочуючи час очікування для користувачів.
 • Користувачам надається більш швидке і безперебійне обслуговування. Вони не обмежуються очікуванням, поки один сервер зазнає труднощі з виконанням своїх попередніх завдань. Замість цього їх запити відправляються на більш доступний ресурс.
 • У постачальників послуг менше простоїв та вища пропускна здатність. Навіть якщо вони зіткнуться з повною відмовою сервера, це не вплине на кінцевого користувача, оскільки балансувальник навантаження відразу ж направить його запит на працюючий сервер.
 • Системні адміністратори можуть зіткнутися з меншою кількістю відмов або схильних до навантажень компонентів. Замість одного пристрою, що виконує всі завдання, балансування навантаження складається з декількох пристроїв, які при необхідності виконують більше роботи.
Розробка високонавантажених систем
AVADA MEDIA

Замовити розробку високонавантажених систем в AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Завдяки багаторічному досвіду розробки, ми знаємо все про те, як створювати безпечні архітектури, здатні витримувати високі навантаження. Наші фахівці враховують всі вимоги, такі як ефективність, надійність, придатність, масштабованість, і об’єднують їх з нашими глибокими знаннями в області адміністрування баз даних, обробки великих обсягів даних і хмарних обчислень.

Ми пропонуємо швидкі і чуйні рішення, реалізовані з використанням новітніх технологій. Наші фахівці надають високонавантажені додатки в області фінансів, банківської справи, інтернет-комерції, освіти і багатьох інших галузей. Наші клієнти отримують відмовостійкі системи, що задовольняють потребам динамічного бізнесу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом