ОДЕСА, КИЇВ, УКРАЇНА

SEO - ПОСТУП І РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ

SEO - Oдесса, КИЇВ, УКРАЇНА

ПОСТУП САЙТУ В ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ SEO - Oдесса, КИЇВ, УКРАЇНА

Розкрутка сайту – це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позиції Вашого ресурсу в результатах пошуку. SЕО включає в себе зовнішню і внутрішню оптимізацію. У комплексному просуванні велику роль відіграє якість коду, верстка сайту, а також наявність пошукових слів як в текстах, так і в службових полях, які не видно користувачам, але розпізнаються пошуковими системами.

Особливу роль відіграє так зване «юзабіліті» або зручність використання сайту, простота навігації та доступність інформації. Також дуже важливий унікальний контент. Повірте, не дивлячись на легкість, цю роботу варто довірити професіоналам. SEO-копірайтери – це люди, які можуть написати не просто унікальний текст, але і змусять його працювати і продавати.

Одним словом, просування сайтів в Одесі – справа серйозна, і довіряти його варто професіоналам.

ВАЖЛИВІ МОМЕНТИ

ЕЛЕМЕНТИ УСПІШНОГО SEO ВАЖЛИВІ МОМЕНТИ

 • Внутрішня оптимізація
 • Унікальний тематичний контент
 • Хороший поведінковий фактор
 • Цитування сайту в інтернеті
Пошукове просування сайту
Основні етапи

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ Основні етапи

Просто не можливо вивести неякісний, чи не корисний сайт в ТОП видачі ПС. В першу чергу необхідно оптимізувати його зсередини. Запам’ятайте, що без внутрішньої оптимізації починати зовнішнє просування не має ніякого сенсу, бюджети просто будуть викидатися на вітер.

Наші фахівці проведуть повний SEO-аудит і виконають всі необхідні доопрацювання в найкоротші терміни.

Основними параметрами внутрішньої оптимізації є: унікальність і релевантність контенту, наявність унікальних і правильних метаданих сторінок і картинок, правильна ієрархія заголовків і перелінковка, валідність коду сайту, наявність необхідних правильних системних файлів (robots.txt, sitemap.xml) і багато іншого …

Пошукове просування сайту
Основні етапи

УНІКАЛЬНИЙ, ТЕМАТИЧНИЙ КОНТЕНТ Основні етапи

Одним з найголовніших умов успішного SEO є унікальний релевантний контент. Тексти повинні бути своєрідним міксом між зрозумілими і цікавими текстами для користувачів і при цьому включати в себе ключові слова з семантичного ядра.

При цьому дуже важливо розподілити групи слів між найбільш підходящими для них сторінками.

Зверніть увагу, що просувати одну сторінку (нехай навіть головну) під ВСЕ запити з ядра в корені невірно!

Наші фахівці складуть детальне технічне завдання для контент-плану сайту, а креативні і грамотні копірайтери напишуть тексти не тільки для роботів, але і для людей.

Пошукове просування сайту
Основні етапи

ПОВЕДІНКОВИЙ ФАКТОР - ВІДВІДУВАНІСТЬ САЙТУ, ПОКАЗНИКИ ВІДМОВ Основні етапи

Все це не порожні слова і не заумні терміни, які так подобаються SEO-Фахівцям. Це важливі показники важливості і корисності сайту, які суттєво впливають на SEO. Наскільки сайт корисний, як часто його відвідують, як довго на ньому проводять часу і як багато проглядаються сторінок користувачами – все це буде впливати на рейтинг ресурсу, присвоєний йому пошуковими роботами.

І, природно, ніж корисніше і популярніше ресурс, тим вище будуть його позиції у видачі. Завдання наших фахівців – зробити ваш сайт саме таким!

Для цього ресурс наповнюється не тільки базовою інформацією, а й корисними статтями, прес-релізами, оглядами і т.д. У структурі робиться правильний і логічна перелинковка для залучення користувачів, сайт постачається унікальним стильним фото і відео контентом, яким користувачі захочуть поділитися, додається відповідний соцфункціонал, і багато іншого.

Завдяки різним прийомам ресурс набирає необхідні рейтинги у пошукових роботів, що позитивно впливає на просування в цілому.

Пошукове просування сайту
ОСНОВНІ ЕТАПИ

ЦИТУВАННЯ САЙТУ В ІНТЕРНЕТІ ОСНОВНІ ЕТАПИ

Якщо ресурс цікавий і корисний, користувачі обов’язково будуть ділитися ним зі знайомими! Природний спосіб поділитися будь-яким сайтом – це передати його адресу, тобто скинути на нього посилання.

Як не стараються ПС знизити вплив покупних посилань на ранжирування сайту, але взагалі прибрати цей фактор ніяк не вийде.

Але з покупкою посилань треба бути вкрай обережним. Справа в тому, що необдумана і надмірно швидка і об’ємна закупівля може призвести не тільки до зниження позицій, але також до накладення штрафних санкцій, або навіть зовсім викинути сайт з індексу.

Зняти такі санкції вкрай складно, а іноді і зовсім не можливо.

Тому нашою стратегією є не закупівля посилань, а написання цікавих оглядів і якісних статей і розміщення цих статей на відвідуваних і тематичних сайтах (природно, з посиланням на просувний сайт).

Варто також відзначити, що SEO – це досить трудомістка і довгострокова робота. Як правило, побачити результати робіт вдається не раніше ніж через 3 міс. після початку робіт. Якщо ж клієнт хоче миттєвих результатів, наші фахівці пропонують починати просування бізнесу з контекстної реклами

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом