AVADA-MEDIA

Парсер Яндекс маркету

AVADA-MEDIA

Парсер Яндекс маркету AVADA-MEDIA

За допомогою спеціальної програми – парсеру – проводиться швидкий автоматизований збір інформації з різних сайтів шляхом аналізу html-вмісту сторінок. Використання парсеров відкриває широкі можливості для багатьох фахівців і керівників, проте парсери зазвичай розробляються під конкретні завдання.

Так, парсер Yandex маркету, розроблений компанією AVADA MEDIA, призначений для збору товарів, їх характеристик і цін на цьому популярному у всіх маркетологів ресурсі. Парсер може використовувати задані користувачем параметри збору даних для отримання необхідної інформації.

Парсер Яндекс маркету
AVADA-MEDIA

Що таке парсер Яндекс маркету AVADA-MEDIA

Яндекс.Маркет являє собою найпопулярніший маркетплейс в рунеті з десятками мільйонів активних користувачів. Тут зібрана найактуальніша інформація про всі товари, які можна знайти і придбати в мережі – описи, ціни, відгуки, місця продажу. Саме тому інформація з Яндекс маркету представляє особливий інтерес для маркетологів і агентів з продажу, проте збирати її вручну дуже трудомісткий і довго. Тому краще використовувати спеціальний парсер. Яндекс парсер збирає такі види даних про товари і послуги:

 • найменування;
 • ціна;
 • повний опис;
 • категорію, в якій знайдений товар;
 • його фотографії;
 • характеристики;
 • посилання.

Ця інформація буде затребувана різними категоріями фахівців. Наприклад, власники онлайн-магазинів зможуть збирати описи товарів, а також оперативно коригувати цінову політику відповідно до ринкових трендами. Також розробниками і агентствами, що пропонують створення і просування онлайн-магазинів під ключ, з усім контентом. Парсер цін Яндекс маркету надає відмінні можливості для аналізу конкурентного середовища для інтернет-маркетологів, підприємців-початківців і бізнес-аналітиків. Парсер відгуків з Яндекс маркету буде також корисний маркетологам і фахівцям з роботи з клієнтами.

Парсер Яндекс маркету
AVADA-MEDIA

Можливості та переваги парсеру Яндекс маркету AVADA-MEDIA

Парсер може бути налаштований під ваші потреби з високою точністю. Його функціонал легко масштабувати – зокрема, збільшити швидкість парсинга. Дані, що збираються парсером, легко обробляти – уникализировать, переводити, а також завантажувати в різних форматах, включаючи CSV, і експортувати в систему управління контентом для простого розміщення.

Також парсер може бути легко налаштований для циклічного запуску зі збору даних – в такому випадку результати парсинга першого циклу використовуються як вхідні дані для парсинга на другому циклі. Таким чином досягається високий ступінь чистоти даних.

AVADA-MEDIA

Етапи парсинга даних з Яндекс маркету AVADA-MEDIA

 • на першому етапі парсер збирає необхідні дані, використовуючи за основу задані користувачем параметри – тип товарів, категорії, виробники, локації і т.д;
 • другий етап – збереження зібраних даних в CSV файл, також дані можуть зберігатися в табличному вигляді для зручного використання людиною. CSV-файл можна імпортувати в CMS ресурсу або обробляти сторонніми програмами;
 • завантаження даних в ваш інтернет-магазин при необхідності. Наповнення розділів за допомогою парсера Яндекс маркету відбувається з величезною швидкістю – сотні позицій в хвилину.

Завдяки цьому ви економите чимало часу, яке було б витрачено на ручне копіювання і вставку даних. До того ж, ручний пошук і перенесення даних завжди передбачають помилками і неточностями

Якщо вам потрібен хороший багато-парсер даних з Яндекс маркету з можливістю швидкого масштабування і розширення функціоналу, звертайтеся в компанію AVADA MEDIA. Ми пропонуємо як універсальні, так і вузькоспеціалізовані рішення різного формату.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом