AVADA-MEDIA

Парсер для Avito

AVADA-MEDIA

Парсер для Avito AVADA-MEDIA

Парсери – це програми, які здійснюють збір інформації з сайтів будь-якого типу в інтернеті. В процесі роботи парсер аналізує вміст HTML-документа, розташованого на сторінці, за ключовими словами. Отримані дані збираються в окремий файл, вони можуть бути оброблені або проаналізовані в подальшому. З огляду на, наскільки різними можуть бути цілі і завдання парсинга, а також аналізовані дані, найчастіше використовуються спеціалізовані парсери. Зокрема, існують рішення для сервера оголошень Avito – парсери, які допомагають продавцям і маркетологам.

Однак пропоновані безкоштовні рішення мають ряд обмежень, не пропонуючи найбільш затребуваних функцій. Тому краще всього замовити Парсер Avito в компанії AVADA MEDIA в повній відповідності з вашими вимогами до програмного забезпечення, а також зі всебічної технічною підтримкою. До того ж варто враховувати, що сайт оголошень Avito частково захищений від парсинга, тому для доступу до деякими даними потрібно парсер професійного рівня.

AVADA-MEDIA

Де використовується парсер Avito AVADA-MEDIA

Парсер Avito широко використовується для організації «холодних продажів», розсилок з використанням месенджерів, для заповнення сайту контентом, для аналітики оголошень і складання трендів. Також Avito парсер дозволяє краще зорієнтувати аудиторію для Яндекс.Директ, Вконтакте, Інстаграма. Авито – це найбільш масова дошка оголошень в російськомовному сегменті мережі, на якій розміщуються оголошення практично про всі товари або послуги.

У кожен момент часу на Авито розміщені десятки мільйонів активних оголошень. Такий величезний масив інформації представляє чималий інтерес для фахівців з вивчення ринку, фахівців з реклами та аналітиків. Але, зрозуміло, тільки при наявності зручного інструменту для збору і аналізу даних. Таку можливість ви отримуєте, використовуючи парсер Avito.

AVADA-MEDIA

Переваги парсерів Avito AVADA-MEDIA

Парсер для Avito дозволяє отримувати таку інформацію:

 • номер телефону;
 • контактна особа;
 • тип продавця (бізнес, приватна особа);
 • заголовок;
 • опис;
 • ціна;
 • локація;
 • категорія оголошення;
 • пряме посилання;
 • дата розміщення;
 • кількість переглядів (важливо для планування рекламних кампаній на Авито);
 • унікальний номер;
 • додаткові поля.

Крім того, парсер Avito надає ряд спеціальних можливостей, наприклад, збереження розмітки HTML в отриманих даних, розбиття параметрів на стовпці для надання оголошень в табличному вигляді, збір телефонних номерів з категорії резюме, захищеної від простого парсинга.

У компанії AVADA MEDIA працюють справжні професіонали по роботі з даними будь-якого типу – ми створюємо парсери для вирішення найрізноманітніших завдань.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом