AVADA MEDIA

Нейронні мережі

AVADA MEDIA

Нейронні мережі AVADA MEDIA

Стрімкий розвиток цифрового ринку сприяє впровадженню штучного інтелекту (ШІ) в програми і додатки, призначені для виконання різних завдань. Нейронні мережі забезпечують підприємствам необхідну гнучкість, дозволяють оперативно реагувати на нові тенденції і потреби клієнтів, при цьому підвищуючи свою продуктивність.

Машинне навчання відкриває перед компаніями практично безмежні можливості. В умовах зростаючої конкуренції на ринку нейронні мережі сприяють швидкому зростанню і підвищенню ефективності бізнесу.

AVADA MEDIA

Нейронні мережі і область їх застосування AVADA MEDIA

Нейронні мережі являють собою набір алгоритмів, змодельованих за зразком нервової системи людини, які розроблені таким чином, щоб якісно розпізнавати закономірності. Вони здатні інтерпретувати дані, навчатися і самовдосконалюватися.

Нейромережі тісно пов’язані з машинним навчанням – методикою аналізу даних, що дозволяє роботу самостійно освоювати масиви інформації і вирішувати певні завдання.

Розвиток нейромереж поступово стає загальносвітовою тенденцією, яку активно підхоплюють компанії і підприємства з різних сфер і областей. У число основних векторів застосування ШІ входять: забезпечення кібербезпеки, управління ризиками, автоматизація, відеоспостереження, голосове керування, розробка ігор і т.д.

Крім перерахованих особливостей, впровадження штучного інтелекту допомагає бізнесу налагодити комунікацію з цільовою аудиторією, домогтися значних успіхів у сфері обслуговування клієнтів та інших операціях (наприклад, при автоматизації виставлення рахунків в реальному часі).

В e-commerce нові технології дозволяють маркетологам швидше зрозуміти поведінку користувачів, грунтуючись на аналізі дій, переваг і покупок, які здійснюють потенційні клієнти.

Сьогодні власниками найбільш розвинених і потужних нейронних мереж є великі компанії, в тому числі Google, Facebook, Pinterest та Яндекс. Вони забезпечують комерційні запити користувачів і, одночасно, задовольняють потреби інших корпорацій.

AVADA MEDIA

Причини впровадження нейронних мереж в бізнес AVADA MEDIA

Використання штучного інтелекту для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів дає компаніям значну конкурентну перевагу, але на цьому переваги впровадження нейромереж не закінчуються:

 • Економія часу та коштів

За своїми можливостями ШІ можна порівняти з людським мозком. Ви забезпечуєте його інформацією про свою організацію і доручаєте певні завдання. Технологія буде використовувати дані для навчання та адаптації, точно так само, як вчиться людина.

У той же час нейромережі функціонують швидше і не припускаються помилок через неуважність, стомлення і т.д., це все дозволяє заощадити гроші і час, які йдуть на найм співробітників або аутсорсинг для певних проєктів.

 • Висока якість і точність результатів

Штучний інтелект не потребує відпочинку або сну, і завжди працює з однаковою ефективністю. Нейромережі самостійно збирають та аналізують необхідні дані, надають якісні і точні результати. Завдяки машинному навчання ШІ займається обробкою природної мови (NLP), розпізнає образи і зображення, усуває проблеми і безперебійно функціонує в будь-який час.

 • Розвиток бізнесу

Ваші співробітники зможуть зосередитися на дійсно важливих речах, виконуючи свою повсякденну роботу і не відволікаючись на рутинні завдання, що віднімають багато часу і зусиль, які будуть передані штучному інтелекту. В кінцевому рахунку це призведе до більш ефективної і швидкої роботи, а також прискорить процес росту підприємства.

Протидія шахрайству

Машинне навчання допомагає своєчасно виявляти потенційні випадки шахрайства. Так, PayPal використовує штучний інтелект в рамках боротьби з відмиванням грошей. Технологія аналізує і порівнює цілий ряд транзакцій для обчислення підозрілих операцій.

Розрахунок LTV

Нейромережа може точно розрахувати LTV (сукупний прибуток підприємства від одного клієнта за весь час співпраці), а також виконувати функції інших метрик. Наприклад, на підставі згенерованих ШІ даних шикуються довгострокові стратегії розвитку онлайн-магазинів і прогнозується реальна виручка від клієнтів.

Класифікація клієнтів

Ця здатність нейромереж особливо важлива при обслуговуванні користувачів онлайн. Якщо клієнт звернеться до компанії, ШІ коректно проаналізує заявку по ряду критеріїв (тексту, верстки, зображенню, звуку та ін.), розпізнає і направить її фахівцеві, який знає мову споживача і може вирішити його проблему.

Створення “розумних” чат-ботів

Нейромережі здатні аналізувати природний мову, тому їх потенціал задіюється при створенні чат-ботів, які допомагають клієнтам отримати необхідну інформацію про ті чи інші продукти. Таке рішення допомагає значно скоротити витрати в бізнесі.

Нейронні мережі
AVADA MEDIA

Переваги розробки ПЗ на основі нейромереж в компанії AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Нейронні мережі – це універсальні системи, які можуть мати різне призначення і застосовуватися в багатьох областях. Швидкість розвитку і потенціал штучного інтелекту доводять, що в доступному для огляду майбутньому у нових технологій величезні перспективи. Штучний інтелект здатний до навчання, завдяки чому його можна постійно удосконалювати, при цьому збільшуючи функціональність.

В процесі впровадження нейронних мереж наші фахівці керуються трьома основними принципами:

 • Структурований підхід

На початковому етапі наша команда вибирає і структурує підхід до доступу та управління даними, оскільки будь-яка організація застосовує кілька різних джерел і типів інформації, які забезпечують щоденну операційної діяльність.

 • Проведення спліт-тестів

Для того щоб домогтися найкращого результату, фахівці в обов’язковому порядку пропонують кілька моделей персональних рекомендацій і проводять A / B-тести. Таким чином вимірюється і аналізується ефективність нововведень в проєкті.

 • Аналіз даних і складання детальних звітів

Розробка і впровадження штучного інтелекту на підприємстві – процес досить трудомісткий і тривалий. В цілому він може займати від 6 до 12 місяців, тому фахівці відстежують прогрес нейромережі, яка повинна приносити компанії прибуток і оптимізувати процеси, а також вивчають динаміку і результати системи. На підставі цих даних складаються докладні звіти.

Компанія AVADA MEDIA займається розробкою і навчанням нейронних мереж для автоматизації бізнес-задач, побудови прогнозів, аналізу даних, просування товарів і послуг. Глибоке розуміння бажань і потреб цільової аудиторії – запорука успіху.

За допомогою штучного інтелекту ви можете оптимізувати свою маркетингову стратегію, швидко обробляти великі обсяги інформації, створювати цільові маркетингові кампанії, а також ефективно збільшувати прибуток.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом