ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ПІД IOS

IOS

Розробка мобільних додатків для IOS IOS

Нативні мобільні додатки, розроблені для операційної системи iOS, це робочий інструмент для підтримки зв’язку з наявними клієнтами бізнесу і залучення нових, інформування про бренд, і, звичайно ж, підвищення доходу і прибутку. Ось чому саме час замовити додаток для iOS і почати використовувати величезний потенціал сегмента користувачів «яблучних» пристроїв.

До головних переваг бізнесу, що має мобільний додаток для «яблучної» платформи, відноситься наступне:

 • зростання охоплення мобільного аудиторії;
 • відмінна риса на тлі конкурентів;
 • можливість автоматизації багатьох бізнес-процесів;
 • ефективна реклама без додаткових витрат;
 • доступність в режимі нон-стоп;
 • фактор лояльності;
 • джерело прибутку.

До речі, в порівнянні з Android потенціал монетизації iOS-додатків є істотно вище, але і ціна розробки відрізняється.

IOS-аудиторія

Чим аудиторія користувачів iOS приваблива для бізнесу? IOS-аудиторія

Кількість активних пристроїв на базі iOS налічує близько 1 мільярда. При цьому загальна частка «яблучних» смартфонів і планшетів близько 20%, а Android-гаджети кількісно далеко попереду. Але саме аудиторія користувачів iOS вважається однією з найбажаніших і цінних практично для будь-якого бізнесу. А створення додатка для цієї платформи актуально перш за все не через величезну потенційного охоплення, хоча і він демонструє постійне зростання, а через високу купівельну спроможність цієї аудиторії.

До важливих особливостей як самої iOS, так і армії її користувачів відноситься наступне:

 • Особлива екосистема. Її формують різні цифрові пристрої і пропонує компанія Apple програмні рішення. Створення додатків для iOS дозволяє бізнесу стати частиною цієї екосистеми.
 • Зразковий рівень лояльності. Користувачі «яблучної» платформи вкрай рідко змінюють свої уподобання, демонструючи високу лояльність по відношенню до продуктів і технологій Apple. Автоматично ця лояльність поширюється і на пропонований в AppStore софт, правда, її згодом потрібно підтвердити.
 • Висока купівельна спроможність. Користувачі iOS – це переважно люди з хорошим достатком, які готові витрачати гроші на якісний продукт. З точки зору бізнесу розробка програми для цієї платформи спрощує контакт і взаємодія як раз з потенційними покупцями.
 • Довіра до мобільних додатків. За статистикою, користувачі iPhone і iPad за краще користуватися саме додатками, а не мобільними сайтами. Це справедливо як для пошуку інформації, розваг і спілкування, так і для здійснення покупок в інтернеті.
 • Готовність витрачати гроші усередині додатків. iOS-аудиторія більш активно розлучається з грошима, використовуючи мобільні додатки. Це стосується як покупок товарів (тобто прямий монетизації), так і придбання преміум-акаунтів, які, наприклад, розширюють базові функціональні можливості або відкривають доступ до платного контенту.
MobileApps на iOS
IOS

Етапи розробки мобільного застосування під iOS IOS

Щоб створити корисне, зручне, привабливе і працює без збоїв додатки для «яблучних» мобільних пристроїв, ми дотримуємося наступних етапів розробки:

 • Аналіз продукту. Перед розробкою мобільних додатків необхідно ретельно оцінити попит на цей софт і зрозуміти, наскільки виправдано таке вкладення коштів. Команда проекту вивчає і аналізує популярні продукти у вашій сфері діяльності з точки зору функціональності, юзабіліті, дизайну, відповідності вимогам користувачів і т.д.
 • Планування. На підставі проведеного аналізу формується технічне завдання на розробку iOS-додатку. У ньому описується функціональність, структура, технічні моменти, логіка роботи, діаграми переходів. Технічне завдання узгоджується з замовником.
 • Архітектурний дизайн. Насамперед ми розробляємо всі структурні елементи інтерфейсу програми. Вони повинні бути зручними і зрозумілими цільової аудиторії. При опрацюванні архітектурного дизайну важливо враховувати, яка програма створюється: самостійне або ж доповнює сайт.
 • UI / UX. На цьому етапі команди продумує привабливий, але в той же час практичний і функціональний дизайн програми. На різних мобільних пристроях Apple софт повинен виглядати однаково красиво, переконливо і зрозуміло.
 • Розробка серверної частини. Один з найвідповідальніших етапів, адже незважаючи на те, що серверна частина (або Back-end) залишається поза полем зору користувачів, саме від неї залежить коректність, швидкість і безперебійність майбутнього програми.
 • Розробка клієнтської частини. Так званий Front-end – це видима частина додатка для iOS, яка відповідальна за відображення і коректний висновок контенту на екран у відповідь на різні дії користувача. Розробка здійснюється поетапно і знаходиться під контролем замовника.
 • Тестування. Після завершення безпосереднього створення додаток ретельно тестується і перевіряється на предмет наявності можливих помилок. Якщо вони виявляються, то вносяться всі необхідні правки. Тільки після цього ми вивантажуємо додаток в AppStore і допомагаємо в проходженні модерації.
 • Навчання користувачів. Ми навчаємо замовника і / або його представників роботі з адміністративною панеллю, налаштувань та іншої специфіки використання мобільного програми.
 • Технічна підтримка. Наша команда надає всебічну технічну допомогу після запуску мобільного додатка для iOS. Будь-які помилки, виявлені або виникли після закінчення розробки, оперативно усуваються.
MobileApps на iOS
Ціни на IOS-додатки

Вартість створення iOS додатки Ціни на IOS-додатки

Вартість розробки додатків для iPhone і iPad визначається в індивідуальному порядку для кожного проекту. Спочатку потрібно розуміти, що хоче отримати замовник, тобто проаналізувати переслідувані їм цілі, визначити всі необхідні функції і т.д.

Ціна залежить від складності розробки та витраченого командою Avada Media часу. Відправною точкою для розрахунку виступає сумарна трудомісткість. Для найпростіших додатків потрібно близько 300 годин або від 5 тисяч доларів. На розробку складних продуктів йде більше 3-4 місяців, а вартість може досягати 25-50 тисяч доларів.

AVADA-MEDIA & IOS

Чому варто довірити розробку Avada Mediа AVADA-MEDIA & IOS

На користь нашої компанії говорить багатий досвід IT-розробки, численні приклади створених з нуля додатків в портфоліо і команда професіоналів, яка знає тонкощі і нюанси такої роботи. Наші розробники використовують для створення додатків для iPhone і iPad мови програмування Swift, Objective-C, JavaScript та інші затребувані сьогодні технології.

Як наслідок, замовник може розраховувати на:

 • красивий і одночасно зручний інтерфейс;
 • коректну роботу програми і всіх його компонентів у будь-яких сценаріїв взаємодії;
 • практичну корисність софта для цільової аудиторії бізнесу;
 • універсальність застосування з точки зору коректності роботи на різних версіях iOS;
 • відповідність продукту всім актуальним вимогам компанії Apple і її фірмового магазину додатків AppStore.

До додаткових переваг нашої компанії належить:

 • прозорість взаємовідносин з замовником. Ми працюємо в системі постановки та контролю завдань з розбивкою проекту на спринти;
 • суворе дотримання взятих нами зобов’язань за строками;
 • орієнтація на досягнення цілей замовника, а конкретно в цьому випадку – створення робочого і ефективного iOS-додатки, що задовольняє потреби бізнесу;
 • акцент на попередню аналітику для досягнення потрібних результатів;
 • комплексний підхід з реалізацією всіх етапів розробки.

Якщо вас цікавить розробка і запуск мобільного додатку для iOS, то звертайтеся в Avada Media. Довірте створення IT-продукту професіоналам з 10-річним досвідом, які допоможуть вашому бізнесу в досягненні поставлених цілей.

Вам потрібно більше деталей за цінами або іншим нюансам? Чи готові приступити до співпраці прямо зараз? Є якісь сумніви? Обов’язково зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом!

IOS mobile apps

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ IOS mobile apps

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом