БЕЗПЕЧНИЙ СПОСІБ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ ОНЛАЙН

РОЗРОБКА ВЕБ-ДОДАТКІВ НА JAVA

Business online

Розробка веб-додатків на Java Business online

Вимоги до функціональності веб-проектів та сайтів комерційних компаній вже настільки широкі, що прості інтернет-візитки і Лендінзі з набором статичної інформації не задовольняють сучасні запити. Сайти успішних компаній сьогодні – це не набір HTML-документів з переліком послуг і контактною інформацією, а виконувані веб-програми, які надають клієнту найрізноманітніші веб-сервіси.

 

Розробка веб-додатків на Java дозволить безпечно інтегрувати в сайт вашої компанії будь-які цифрові рішення – від інструментів в сфері електронної комерції і продажів онлайн до сервісів авторизації і бронювання послуг. При цьому використання універсальних фреймворків по типу Spring для Java-платформи спрощує розробку високонавантажених, масштабованих і надійних веб-додатків рівня підприємства (Enterprise-рішення). Підхід до розробки веб-додатків типу Enterprise за допомогою фреймворків дає можливість створювати легкі і швидкі системи з безлічі пов’язаних один з одним веб-служб і веб-сервісів.

Сервіс-орієнтовані рішення

Вигоди використання веб-додатків Сервіс-орієнтовані рішення

Переважна більшість сайтів з тих, що ми відвідуємо щодня на ділі є веб-додатками. Ці програми зберігаються в вигляді програмного коду на сервері і вступають у дію від запиті, що надійшов від браузера на комп’ютері або смартфоні користувача. Завдяки тому, що веб-додаток виконується і на сервері, і на кінцевому пристрої більшість з них є універсальними інструментами. На відміну від звичайних виконуваних програм веб-додатків не потрібна установка або оновлення, і вони не прив’язані до однієї операційній системі. Вкластися в розробку кроссплатформенной веб-програми вигідніше, ніж інвестувати в створення декількох виконуваних додатків під Windows, MacOS, Android або iOS.

Не менш важливо і те, що веб-додатки можуть бути представлені не у вигляді одного програмного рішення, а бути набором відразу з декількох веб-сервісів, кожен з запускається яких в браузері при певній послідовності дій користувача. Це важливо тому, що можливості сервера, на якому веб-додатки зберігаються і виконуються перевершують потенціал настільних комп’ютерів, планшетів і смартфонів.

До того ж, веб-додатки – масштабовані і виконуються відразу для безлічі підключених клієнтів. Для поліпшення якості та відмовостійкості веб-програми досить поліпшити апаратну начинку сервера або вдосконалити програмний код, який зберігається на сервері веб-додатки.

Саме тому розробка веб-додатків на Java – хороший варіант для написання сервіс-орієнтованих рішень рівня великих компаній і підприємств. Так, у вигляді подібних веб-додатків, а не у вигляді кінцевих програм зроблено більшість інтернет-магазинів і платіжних систем за типом «клієнт-банк», сервісів кешбек і веб-систем фінансових переказів, рішень у сфері електронного маркетингу і онлайн-реклами. І, звичайно ж, веб-додатки – це доступні всім сторінки соцмереж, пошуковики, онлайнові поштові клієнти, текстові та графічні інтернет-редактори, браузерні ігри і багато іншого.

Переваги платформи

Переваги веб-додатків на Java Переваги платформи

Головні переваги веб-додатків, написаних на Java, обумовлені перевагами цієї мови програмування:

 • кроссплатформенность: веб-додатки на Java здатні запускатися на будь-яких пристроях, які можна підключити до веб-сервера по інтернет-протоколу браузера;
 • надійність: Java – один з найпопулярніших мов програмування з великою кількістю готових інструментів, налагоджених рішень, бібліотек і фреймворків;
 • безпека: технологія Java дозволяє регулювати політику безпеки веб-додатків і розмежовувати правила доступу;
 • продуктивність: за рахунок так званої многопоточности Java дуже ефективно використовує можливості апаратного забезпечення, що важливо для програм з анімацією і при обробки великих обсягів даних.

В результаті створення веб-додатків на Java стало стандартом якості для реалізації великих проектів з високими вимогами до продуктивності, відмовостійкості та безпеки, таких як фінансові, банківські та торговельні електронні системи.

Створення веб-додатків на Java
Суть технології

Принцип роботи веб-додатків на Java / Spring Суть технології

Принцип роботи будь-яких веб-додатків має на увазі використання головної (Back-end) частини веб-програми, яка виконується на сервері, і клієнтської (Front-end) частини веб-додатки, яка запускається на пристрої користувача.

Основні обчислення в будь-якому випадку відбуваються на сервері. Після надходження запиту з браузера клієнтського пристрою серверна частина веб-додатки, використовуючи інформацію з бази даних, формує результат обчислень. Цей результат передається на кінцеве пристрій, обробляється клієнтською частиною веб-додатки і оформляється в веб-браузері у вигляді призначеного для користувача інтерфейсу.

Створення веб-додатків на Java по суті – це створення серверних програм, так званих сервлетів. Ці Java-додатка розширюють можливості сервера і дозволяють виконувати найрізноманітніші функції:

 • після запиту користувача на сервері запускається так звана віртуальна Java-машина;
 • вона виконує той чи інший сервлет, тобто приводить в дію конкретне веб-додаток, написаний на Java;
 • коли сервлет закінчить роботу, веб-сервер відправить результат обчислень на кінцеве пристрій у вигляді динамічної веб-сторінки.

Завдяки тому, що Java-програми виконуються в середовищі віртуальної Java-машини, яку можна розгорнути на будь-якої комп’ютерної архітектурі, ця технологія не прив’язана до якоїсь однієї платформі. Веб-додатки, написані на Java, можуть виконуватися на будь-яких пристроях і серверах незалежно від операційної системи і апаратного типу.

При цьому використання фреймворків по типу Spring спрощує та автоматизує конфігурацію сервлетів за допомогою каркасної моделі. Автоматизація та прискорення роботи великих веб-додатків здійснюється завдяки тому, що фреймворк Spring має на увазі використання так званого центрального сервлету, який перенаправляє виклики користувачів до нього або іншим веб-сервісів, веб-служб і веб-компонентів. Саме підтримка інфраструктури на рівні додатку полегшує швидку побудову і легкого виконання корпоративної бізнес-логіки програми без зміни конфігурацій і додаткових налаштувань.

Проекти Avada-Media

Типи веб-додатків на Java, які ми розробляємо Проекти Avada-Media

Компанія Avada Media займається розробкою будь-яких веб-рішень, де використання технології Java є оптимальним. В першу чергу мова може йти про таких проектах, як:

 • системи е-комерції, інтернет-магазини і системи продажів онлайн;
 • веб-сайти для реєстрації та бронювання послуг;
 • онлайнові ресурси для освіти, мультимедійні проекти в сфері розваг, гри;
 • веб-додатки для бухгалтерії та логістики, CRM- і ERP-системи;
 • FinTech-проекти, системи кешбек, платежів і переказів;
 • MarTech- і AdTech-проекти, системи онлайнового маркетингу і реклами і т.д.

Для розробки веб-додатків на Java ми залучаємо висококваліфікованих програмістів (девелоперів), тестувальників (QA) і системних інженерів (DevOps). Всі наші веб-програми, написані на Java, проходять обов’язкове конфигурационное тестування для перевірки їх працездатності на різних пристроях, а також тестування навантаження і тестування безпеки, що дозволяють перевірити відмовостійкість, надійність і безпеку веб-додатків.

Замовте розробку веб-додатків на Java в Avada Media і зробіть інвестицію в розвиток вашого бізнесу в інтернеті.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом