ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ПОСЛУГИ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТОЛОГА

Максимально корисний для вашого бізнесу

Інтернет-маркетолог Максимально корисний для вашого бізнесу

Зробити відмінний сайт для просування продукції недостатньо, якщо ваші клієнти про нього не дізнаються. Охопити якомога ширші кола потенційних покупців допоможе грамотний інтернет-маркетинг. І зовсім не обов’язково заводити цю посаду в штатному розкладі, особливо для ФОП-а. Досить звернутися в компанію AVADA MEDIA. Ми пропонуємо послуги інтернет маркетолога на аутсорс, охоплюючи всі напрямки просування вашого продукту в мережі.

Що ми пропонуємо

Компанія AVADA MEDIA працює виключно з інструментами, результат застосування яких можна виміряти. Наші фахівці працюють з усіма техніками просування продуктів в інтернеті:

 • SEO (пошукова оптимізація інтернет-ресурсу);
 • контекстна реклама;
 • медійна реклама;
 • SMM (робота з будь-якими соціальними мережами);
 • таргетована реклама;
 • лідогенераціі.

Зупинимося докладніше на різних сферах просування

Analitics, GTM, Ahrefs, SemRUSH

Комплексна аналітика сайту Analitics, GTM, Ahrefs, SemRUSH

На етапі початку страгіческого маркетингового проекту наші фахівці проводять комплексний аналіз сайту і бізнесу клієнта в цілому.

Проводиться аналіз ніші, конкурентів, продукту і попиту. Використовуючи при цьому сучасні інструменти (Google Analitics, Search Console, Ahrefs, SemRush), маркетологи AVADA MEDIA складають маркетинговий план з точними даними і прогнозами майбутнього поступу.

Интернет-маркетинг
Зупинимося докладніше на різних сферах просування

SEO-просування сайту Зупинимося докладніше на різних сферах просування

Послуги інтернет маркетингу в галузі пошукової оптимізації включають в себе кілька різних складових. Перш за все, ми аналізуємо вашу нішу і вашого потенційного клієнта, складаємо його портрет.

Далі, проводимо SEO-аудит вашого сайту, шукаємо його слабкі місця, виправляємо їх. Цей етап проводиться паралельно з аналізом сайтів найближчих конкурентів. Весь комплекс дій спрямований на те, щоб і клієнти, і пошукові роботи потрапляли на сторінки сайту, які максимально відповідають їхнім запитам. На цьому етапі проводиться внутрішня оптимізація всіх сторінок, в тому числі:

 • створення або оптимізація семантичного ядра;
 • кластеризація запитів;
 • оптимізація посадкових сторінок;
 • наповнення сайту SEO-оптимізованим контентом;
 • внутрішня перелінковка;
 • усунення технічних помилок.

Важливий аспект роботи онлайн маркетолога – пошукове просування сайту. Ця послуга має на увазі цілий комплекс робіт. Для початку проводиться аналіз сайтів конкурентів і вироблення на його основі стратегії просування. Після цього здійснюється підбір ключових слів, за якими найчастіше шукають вашу послугу або товар. Їх об’єднують в семантичне ядро ​​- набір максимально відповідають тематиці пошукових слів і словосполучень.

Далі аналізуємо зручність використання (usability) вашого сайту, розробляємо і впроваджуємо рекомендації щодо його поліпшення. Проводиться аналіз текстового контенту сайту, за результатами якого створюється новий або поліпшується старий контент із залученням SEO-копірайтерів.

Велика увага приділяється контролю поведінки відвідувачів на вашому сайті. А саме, на які сторінки заходять відвідувачі, де і як довго затримуються, який показник конверсії – відношення корисних дій до числа відвідувань. Вся ця інформація дуже корисна для розробки плану подальшого просування і контролю результатів.

Интернет-маркетинг
Google Ads

Контекстна реклама Google Ads

Важлива складова послуги інтернет маркетингу – налаштування контекстної реклами вашого ресурсу. Це класика інтернет-реклами, яка орієнтується на пошуковий запит користувача і видає рекламу вашого ресурсу в самих верхніх рядках пошуку або в бічному блоці.

Ми працюємо з системами контекстної реклами Google Ads. Цей різновид реклами з платою за клік, тобто її вартість безпосередньо залежить від ефективності. Інтернет маркетолог створить рекламні компанії, запустить їх і буде системно аналізувати їх ефективність.

Интернет-маркетинг
Знаємо, де знайти вашу аудиторію

Таргетована реклама Знаємо, де знайти вашу аудиторію

Ключовий аспект ефективного просування в інтернеті – правильно підібрана цільова аудиторія і донесення рекламного повідомлення саме до неї. Тобто грамотно проведений таргетинг. Послуги інтернет маркетолога в компанії AVADA MEDIA включає в себе різні види таргетингу:

 • в соціальних мережах на основі інформації про користувачів;
 • мобільний таргетинг – з використанням даних геолокації мобільних операторів;
 • контентний таргетинг – розміщення реклами на тематичних сайтах, інакше його називають контентно-орієнтованої рекламою;
 • таргетинг на ваших конкурентів;
 • ретаргетінг – реклама, націлена на тих, хто вже був на вашому сайті.
Интернет-маркетинг
Social Media Marketing

Просування в соціальних мережах Social Media Marketing

Ця послуга маркетолога включає в себе створення та підтримання сторінок і пабліків в основних соціальних мережах, включаючи створення якісного та цікавого для потенційних користувачів контенту, таргетовану рекламу в соціальних мережах, роботу з коментарями. На сьогоднішній день найбільш цікавими для просування соціальними мережами є Instagram, Facebook, Twitter, YouTube.

Окремо згадаємо набирають популярність месенджери Telegram WhatsApp, Viber, за допомогою яких також можна реалізувати просування вашого бізнесу.

Паралельно в рамках єдиної стратегії просування реалізується комплекс дій по SMO – оптимізації сайту під роботу з соціальними мережами. Простіше кажучи, це поліпшення інтеграції з тими соціальними мережами, в яких ви плануєте просуватися. Наприклад, додавання плагіна коментарів, кнопки «поділитися» і т.д.

Fb & Inst

Лідогенераціі Fb & Inst

В інтернет-маркетингу лід – це будь-яка дія потенційного клієнта, при якому він залишає про себе певну інформацію (зазвичай адреса електронної пошти, номер телефону). Така інформація потім може бути використана для прямого просування продукту. Наприклад, методами email-маркетингу, прямих телефонних продажів, розсилок в мессенджі – все залежить від того, якого роду інформація була отримана.

Кількість залучених лидів зазвичай вимірюють ефективність рекламної кампанії в цілому. Лідогенераціі ж – це послуга, спрямована на пошук потенційних клієнтів з контактними (і, можливо, демографічними) даними певного типу. Потужними джерелами таких лидів служать соціальні сіті. Наші інтернет-маркетологи вміють налаштовувати ефективну лідогенераціі з FB і Instagram з мінімальною ціною за лід.

YouTube

Відеореклама YouTube

Прочитанню текстів люди віддають перевагу перегляду роликів. Тому послуги комплексного інтернет маркетингу від AVADA MEDIA передбачають створення і просування відеоконтенту про ваш продукт або послугу, включаючи відеорекламу в YouTube, Instagram і на інших ресурсах.

Наша співпраця починається з консультації маркетолога і розробки комплексної стратегії просування вашого сайту, що включає всі перераховані підходи.

Вартість послуг визначається після детального аналізу і складання плану просування, після чого ми укладаємо договір на надання послуг онлайн-маркетолога.

Необхідно комплексне просування вашого сайту, блогу, інтернет-магазину в мережі? AVADA MEDIA подбає про це!

AVADA-MEDIA

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ AVADA-MEDIA

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом