ЦИФРОВИЙ ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ ГОТЕЛІВ І ГОТЕЛІВ

Від розробки до впровадження

Додаток готелі Від розробки до впровадження

Як поліпшити сервіс в готелі, перетворити тих, хто заїхав вперше в постійних постояльців? Це серйозні проблеми, з якими стикається будь-який власник готелю або готелю. Мобільний додаток для готелю – спосіб швидко вирішити ці завдання. Мобільні сервіси на Android і IOS дадуть готелю або готелі кілька серйозних переваг перед конкурентами.

Чому вони потрібні вашому бізнесу?

Додатки для готелів від Avada-Media Чому вони потрібні вашому бізнесу?

Мобільний додаток для готелю виконує відразу кілька функцій, важливих для розвитку бізнесу:

 • Маркетинговий інструмент. Додаток в смартфоні – це канал взаємодії готелю з її постояльцями, причому не тільки нинішніми, але і майбутніми. З повідомлень у смартфоні можна розповісти про спеціальні пропозиції, додаткові послуги, цікаві події в місті. Також ви зможете повідомити про вечірню шоу-програмою та інших розвагах для гостей. За допомогою мобільного додатку можна збирати відгуки і реагувати на працювати з запереченнями.
 • Комунікація з клієнтами. Через додаток користувачі можуть зв’язатися не тільки з адміністрацією готелю. На окремих сторінках можна розмістити рекламу партнерів: туристичних агентств, ресторанів, гідів. За допомогою мобільного додатку від Avada-Media можна розвантажити працівників рецепції.
 • Інструмент сервісу. Через додаток постояльці готелю можуть забронювати номер, замовити напої та їжу, трансфер або таксі і багато іншого. Список функцій, які можуть бути в сервісі, величезний. Все залежить від побажань замовника і бюджету на проект.
Додатки для готелів
AVADA-MEDIA

Чим мобільний додаток може бути корисно її постояльцям? AVADA-MEDIA

Є ще кілька причин замовити розробку мобільного додатку для вашого готелю. Подивимося на ситуацію з боку туриста. Чим йому може бути корисно і цікаво додаток?

 • У сервісі можна реалізувати функцію віртуальний тур. Майбутній гість зможе розглянути номера, територію готелю і навіть околиці.
 • Через додаток можна ознайомитися з відгуками. Думка інших гостей завжди дуже важливо для туристів. І якщо у вашого готелю хороша репутація, то ви з більшою ймовірністю залучите нових туристів.
 • Постояльці, які вже заселилися, зможуть через смартфон включити кондиціонер в номері за 30 хвилин до повернення з пляжу, замовити напої та їжу в номер, забронювати трансфер і інші послуги.
 • Гості зможуть залишити відгук і поділитися ним на сторінці готелю в соціальних мережах.
 • В додаток можна вбудувати програму лояльності, яка допоможе туристам економити на бронюванні. Особливо актуально це буде для мережевих готелів. В іншому місті турист з більшою ймовірністю вибере готель цієї ж мережі.
Переваги та робота з нами

Замовити розробку програми для готелю в Avada-Media Переваги та робота з нами

Ви переконалися, що мобільний сервіс буде корисним для власників готелю і його гостей. Наступне важливе питання – ціна розробки. Тут все залежить від функціоналу. Команда Avada-Media детально аналізує специфіку кожного проекту і пропонує рішення які приносять максимальну вигоду замовнику і швидко окупаються. Зворотній зв’язок, яку дають нам замовники, показує, що витрати на розробку окупаються досить швидко.

Після цього готель отримує додатковий прибуток. Це відбувається з кількох причин:

 • гості замовляють більше додаткових послуг;
 • репутація готелю поліпшується, і він приваблює більше туристів;
 • партнери готелю також продають більше своїх послуг;
 • реклама в додатку стає все більш ефективною і прибутковою.
Додатки для готелів
AVADA-MEDIA

Як будується співпраця з нами? AVADA-MEDIA

Ви ще не замовляли мобільні додатки? Не проблема. Менеджери Avada-Media зроблять співпрацю легким і продуктивним.

 • Все починається з вашої заявки та ідеї. Зателефонуйте або напишіть нам, розкажіть про те, які завдання хочете вирішити за допомогою програми, які функції хочете в ньому бачити.
 • Після цього команда розробників оцінить терміни і вартість реалізації, запропонує інші можливі функції. Все це кожен замовник отримує в попередньому комерційній пропозиції.
 • Наступний етап – уточнення і деталізація пропозиції, планування роботи і експертиза проекту. Підсумок – підписання договору і початок роботи над додатком.
 • Ми створюємо дизайн всіх екранів додатка. В роботі використовуємо фірмовий стиль готелю або пропонуємо власне рішення, якщо у замовника немає затвердженого бренд-бука.
 • Наші розробники реалізують всі функції, прописані в технічному завданні. Ми тестуємо кожне рішення, забезпечуємо стабільну роботу програми.
 • У заявлений термін замовник отримує готовий, відтестовані працює програмний продукт, який можна завантажувати на офіційний сайт, App Store і Playmarket.

Avada-Media створить ефективний інструмент, за допомогою якого ваш готель або готель вийде на новий рівень прибутковості. Залиште заявку вже сьогодні! Обійдіть своїх конкурентів.

Додатки для готелів
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом