Бессерверне обчислення і база даних

FAUNADB

Бессерверной обчислення і база даних

FaunaDB Бессерверной обчислення і база даних

Технології serverless, або бессерверной, дуже прискорюють процес розробки та роботи мобільних і веб додатків для будь-яких платформ і операційних систем. За рахунок використання бессерверной бази даних FaunaDB замовник економить час і кошти, оскільки розробник не відволікається на створення складного і трудомісткого серверного коду. Завдяки використанню FaunaDB всі ресурси концентруються на створенні фронтенда додатки – тієї частини, з якої безпосередньо матиме справу користувач.

FaunaDB – це база даних з розподіленою обробкою транзакцій онлайн, що володіє властивостями ACID, тобто Atomicity, Consistency, Isolation, Durability – атомарний, узгодженістю, ізольованістю, довговічністю. Такий підхід дозволяє розглядати кожну дію як єдину операцію (транзакцію), навіть якщо вона містить безліч окремих операцій.

За рахунок цього досягається висока швидкість роботи з даними і надійність. FaunaDB заснована на технології, вперше застосованої в Twitter і була створена в якості стартапа вихідцями з команди розробників цієї соціальної мережі. Вона використовує ресурси хмарних провайдерів і реалізує модель бессерверной обчислень – тобто, оплати нема за орендований сервер або дисковий простір, а тільки за конкретно використовуються в кожен момент часу ресурси.

Це дозволяє створювати додатки, що володіють відмінною масштабованість – кількість користувачів може збільшуватися як завгодно швидко, і його не треба закладати в плани, орендуючи сервер з урахуванням зростання навантаження на додаток. Компанія AVADA MEDIA широко використовує бессерверной обчислення на основі бази даних FaunaDB для розробки кроссплатформенних додатків для будь-яких завдань і областей.

FaunaDB
AVADA MEDIA

Переваги та особливості AVADA MEDIA

FaunaDB перетворює звичайну систему управління базами даних в прикладної програмний інтерфейс (API) даних, який надасть користувачеві всі можливості класичної СУБД, що не применшуючи ступеня її захищеності. Протокол Calvin, що лежить в основі роботи FaunaDB, дозволяє реалізувати безліч нововведень.

У числі іншого:

 • різні моделі для управління даними (реляційні, документальні, графічні);
 • зручні API для доступу до бази даних, як зовнішні, так і власні, включаючи GraphQL;
 • вбудована аутентифікація і система захисту на основі ключів для запобігання витоку даних;
 • вбудований розрахований на багато користувачів режим.

Фахівці AVADA MEDIA пропонують створення бессерверной додатків, заснованих на технології FaunaDB, для будь-яких завдань.

FaunaDB
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом