Можливості та застосування

C / С++

C / С++

C / С ++ можливості і застосування C / С++

Мови програмування C і С ++ – компільовані мови, які підтримують кілька парадигм програмування та мають широку сферу застосування. Завдяки тому що мова компілюється в нативний двійкового коду, програми розроблені на С працюють в рази швидше і стабільніше

C / С++
Сфера застосування

Технологія C / С ++ Сфера застосування

Завдяки багатій стандартній бібліотеці і мультипарадигмальності мову C ++ набув широкого поширення. Його використовують для розробки:

 • операційних систем,
 • драйверів на різні пристрої,
 • прикладного програмного забезпечення,
 • ігор,
 • високопродуктивного серверного програмного забезпечення.

Розробники компанії AVADA MEDIA створюють з на основі C / C ++ програмне забезпечення для встроенніх пристроїв, IOT мікроконтролерів, а також вбудованих Embedded Linux систем

C / С++
C / C++

Можливості та переваги C / C++

На основі мови C ++ можна створювати прикладні програми для різних сфер. Технологія дає можливість реалізувати різноманітний функціонал для вбудованих пристроїв і IOT

 • Додатки на основі C ++ мають високу швидкість роботи
 • C ++ інтегрується з іншими технологіями, дозволяє створювати зручні інтерфейси.
 • За допомогою цієї мови програмування можна розробляти програми, що працюють під великим навантаженням на промислових серверах. Це особливо важливо при роботі вбудованих пристроїв на виробництві та в промисловості

Також з використанням C ++ створюють:

 • гри,
 • драйвери для мікроконтролерів електроніки,
 • інструменти обробки аудіо та відео,
 • операційні системи для побутового використання і бізнесу.

Програмне забезпечення – це інструмент вирішення конкретних завдань, що стоять перед бізнесом. Ефективний софт повинен відповідати кільком вимогам:

 • володіти необхідним функціоналом,
 • бути максимально зручним і простим у використанні,
 • давати економічний ефект, що перевищує витрати на його розробку і впровадження,
 • забезпечувати високий рівень безпеки та швидкості роботи

Компанія AVADA MEDIA розробляє ПО, яке відповідає всім перерахованим вимогам. Ми детально аналізуємо запит замовника, вивчаємо потреби його компанії і пропонуємо найкраще рішення.

Ми беремо на себе відповідальність за якість програмного продукту і гарантуємо його працездатність, відповідність заявленим в завданні параметрами.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом