САЙТИ, ДОДАТКІВ, WEB-СИСТЕМИ

РОЗРОБКА НА ANGULAR

Створення сайтів і додатків

РОЗРОБКА НА ANGULAR Створення сайтів і додатків

Фреймворк Angular – сучасна і високопродуктивна технологія. Він підходить для розробки web-систем, мобільних додатків, високонавантажених і складних сайтів, а також SPA-додатків (Single Page Application). Платформа працює по моделі Model-View-Controller.

AVADA-MEDIA

Angular: версії, їх особливості та можливості AVADA-MEDIA

З моменту створення Angular з’явилася вже сьома версія цього фреймворка. Angular 7 чудово підходить для розробки під:

 • веб
 • мобільні додатки
 • нативний десктоп
AVADA-MEDIA

Можливості та переваги Angular AVADA-MEDIA

Angular набув широкого поширення. Його застосовують в сотнях проектів. У портфоліо Avada-Media кілька сервісів, створених із застосуванням Angular. Які основні переваги цього фреймворка?

 • У фреймворку вже “вбудовано” багато важливих інструментів розробки. Завдяки цьому навіть складні проекти можна створювати значно швидше без втрати якості і функціональності. Це позитивно позначиться на термінах запуску вашого стартапа
 • Навколо Angular сформувалася велика і активна екосистема. Є численне співтовариство розробників, постійно з’являються нові сторонні інструменти, які спрощують розробку. Все це робить роботу з Angular легше, а рішення проблем при розробці – простіше і швидше.

Сайти або додатки на Angular легше модернізувати і обслуговувати. Це дуже важливо не тільки для розробника, але і для клієнта, який заощадить ресурси.

 • Сайти і сервіси, зроблені на Angular – це завжди функціонально, надійно і зовні привабливо. Все це оцінять користувачі. Результат – більше заявок, позитивних відгуків і позитивна репутація компанії.
 • Сайти та веб додатки, зроблені на Angular і розміщені на надійних серверах, швидко завантажуються і стабільно працюють.
від AVADA-MEDIA

Розробка на Angular від AVADA-MEDIA

Компанія Avada-Media створює сайти, сервіси та мобільні додатки на основі найсучасніших технологій розробки.
Наші фахівці застосовують Angular і інші фреймворки на основі JavaScript. Головний критерій вибору – відповідність потреб замовника, специфіки проекту і можливостей фреймворка.

Ми вивчаємо запит замовника, деталізуємо завдання і вимоги до майбутнього сервісу. На основі цього наші розробники приймають рішення використовувати Angular або інші фреймворки.

Над вашим проектом буде працювати злагоджена команда middle і senior фахівців, які успішно виконали десятки складних завдань. Ми підберемо технології, які підійдуть для вашого проекту, зроблять сайт або сервіс максимально функціональним, ВІДМОВОСТІЙКО і швидким.
Якщо потрібно, ми візьмемо на себе не тільки запуск, але і просування проекту. Це набагато вигідніше для замовника, адже за всі етапи несе відповідальність одна команда, яка працює максимально злагоджено і чітко.

У вас з’явилися питання щодо термінів та бюджетам вашого проекту? Наші Angular-розробники готові провести для вас професійну консультацію

Angular
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом