СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке SEO?

Словник термінів

Що таке SEO? Словник термінів

SEO або пошукова оптимізація – це сукупність робіт, спрямованих на просування сайту, виведення на топові позиції в пошуковій видачі, притягнення трафіку і подальша його конвертація в клієнтів. Головна мета SEO – залучити нових відвідувачів на сайт.

Для SEO-оптимізації використовують такі методи:

 • Аналіз конкурентів, складання семантичного ядра (набір слів, точно описують тематику сайту);
 • Внутрішня оптимізація сайту (робота над метатегами, текстами, медіа-контентом, дизайном, внутрішньої перелінковкою і ін.);
 • Зовнішня оптимізація сайту (збільшення посилальної маси);
 • Поліпшення поведінкових факторів.
 • Аналіз алгоритмів ранжирування пошукових систем, їх нововведень;

Щоб проаналізувати трафік, певні запити в пошукових системах і іншу інформацію, необхідну для SEO-просування, використовують Google Analytics, Яндекс.Метрика, Google Search Console, Яндекс.Вебмайстер і інші інструменти

Дізнатися результат просування можна як по динаміці зміни позиції сайту по ключовому запиту, так і щодо змін трафіку пошукової системи.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом