• WEB-system,

Відеоціфровий аналізатор

Програмування цифрових пристроїв

Відеоціфровий аналізатор Програмування цифрових пристроїв

 • Локація:
  • Україна
 • Команда:
  • 5 фахівців
 • Рішення:
  • Програмування цифрових пристроїв
 • Галузь:
  • Embedded devices software
 • Технології:
  • Java

Багато керівників і фахівці по роботі з персоналом компаній хотіли б точно знати, не вживають співробітники наркотичні речовини. Для цього існують спеціальні швидкі тести на наявність декількох найбільш поширених наркотичних речовин. Аналіз можна проводити прямо на місці без лабораторії. Однак якщо співробітників досить багато, а тестування необхідно проводити перед кожною зміною (наприклад, на виробництві і транспорті), це потребує тривалого часу в разі роботи вручну.

Відеоціфровий аналізатор
Відеоціфровий аналізатор

Перелік робіт Відеоціфровий аналізатор

Саме тому компанія AVADA MEDIA під замовлення розробила програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати процедуру перевірки. Універсальний відео-цифровий аналізатор дозволяє одночасно аналізувати велику кількість тестів, скорочуючи загальний час на перевірку в десятки разів.

При розробці особлива увага була приділена захисту від ложноположительного спрацьовування аналізатора, яке вимагало б повторного огляду вручну і затримало б процес.

Програмна частина відео-цифрового аналізатора тестів використовує принципи embedded devices software, тобто програмного забезпечення «інтернету речей». Завдяки цьому вдалося максимально оптимізувати виконання основного завдання і прискорити всі процеси. Програмне рішення створено з урахуванням середовища і умов, в яких працює аналізатор, і його архітектури. Це дозволило максимізувати кількість тестів, аналізованих одночасно і збирати всі результати в зручну базу даних з можливістю пошуку по будь-яким параметрам.

 • Програмування цифрового пристрою – апарату-аналізатора тестів
 • Доробки технічної частини мобільного додатка з аналізу, експорту і друку даних
 • Доробки функцій аналізу і експорту даних з бази даних
 • Тестування обладнання, мові програмування і запуск системи
Відеоціфровий аналізатор
Відеоціфровий аналізатор

РЕЗУЛЬТАТ Відеоціфровий аналізатор

Розроблене на базі операційної системи Android, програмне забезпечення дозволяє експортувати результати на будь-який пристрій з цією операційною системою – наприклад, смартфон керівника підрозділу або начальника служби безпеки. Крім цього функціонал програми включає в себе можливість швидкого відправлення всіх або обраних результатів на друк. Додатково в рамках проекту було розроблено сканер штрих-кодів для планшетів на базі Android.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом