Курси програмування

Новий потік на SPACE LAB

Курси програмування

Новий потік на SPACE LAB Курси програмування

Починаємо новий рік з навчання нової професії в AVADA MEDIA!

Компанія рада повідомити, що 25 грудня, поки все святкували різдво, ми почали новий потік курсу SpaceLab за двома перспективними напрямками: JavaScript і Python.

SpaceLab – це дистанційне навчання самим затребуваним на ринку праці IT-спеціальностей для людей з базовими знаннями в області програмування.

Практичні заняття проводяться на базі реальних проектів компанії AVADA MEDIA, кураторами учнів виступають наші senior-програмісти і провідні менеджери. Подати заявку на участь в курсі ніколи не пізно – просто заповнюйте анкету. Понад два десятки перспективних напрямків програмування чекають вас!

А якщо ви вже володієте знаннями і досвідом роботи в фреймворку Vue.js – запрошуємо вас подавати резюме, компанія AVADA MEDIA шукає фахівців.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом