СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Mailchimp?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Mailchimp? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

MailChimp – американський сервіс email-маркетингу. З його допомогою можна завантажити базу контактів і розсилати їм рекламні листи.

Імпортувати передплатників списком можна з CVS-файлу, Google Контактів або буфера обміну. При необхідності всі контакти можна розсортувати за категоріями. Наприклад, для розсилки листів жителям одного конкретного міста.

MailChimp пропонує кілька видів листів:

 • Regular – стандартна html-розсилка;
 • Automated – автоматичні листи передплатникам, що відправляються після вчинення ними певної дії, наприклад, вітальний лист після реєстрації на сайті;

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

 • Plain-text – листи без Використовується для розсилки коротких повідомлень;
 • A / B Test – тестування. Під час нього створюється два варіанти листи, які надсилаються конкретним групам людей. Найбільш ефективне лист відправляється решти передплатників.

У безкоштовному тарифі користувачі можуть відправити 12 000 листів на 2000 адрес.

У MailChimp можна не тільки налаштувати email-підписку. Сервіс також дає можливість створювати Лендінзі і форми підписки, управляти рекламою в Facebook, Google і Instagram, а також налаштувати інтеграцію з різними сервісами, наприклад, AliExpress і Tilda.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом