СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке JavaScript?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке JavaScript? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

З моменту своєї появи в 1995 році, JavaScript носить звання одного з найпопулярніших мов програмування в світі. Він широко використовується у всіх сучасних браузерах.

З його допомогою створюється динамічний оновлюваний контент на сторінці, анімації, здійснюється контроль над мультимедіа. Іншими словами, за все, що реагує на дії користувача на сторінці відповідає саме ця мова. Мова «оживляє» HTML (розмітку сторінок) і CMS (призначений для користувача функціонал).

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Протягом усього свого існування Javascript використовувався як клієнтський мову програмування. Він працював на стороні клієнта, а не сервера. З появою Node.js JavaScript почав активно використовуватися і в серверних додатках.

Можливості, з яких складається ядро ​​мови, дозволяють запускати код при виконанні певних умов, зберігати дані всередині змінних, проводити операції над фрагментами текстів і багато іншого.

Кожен браузер має власний движок JavaScript. Для Chrome і Opera – це V8, для Firefox – SpiderMonkey і так далі. Мова повністю сумісний з Windows, Mac OS, Linux і популярними мобільними операційними системами.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом