Долучайтися до нас

Account manager (менеджер по роботі з клієнтами)

У зв’язку з розширенням відділу по роботі з клієнтами компанія AVADA-MEDIA шукає 2х менеджерів по роботі з клієнтами. Стабільний попит на наші послуги обумовлений постійним розвитком ринку IT, що забезпечує постійне зростання проектів і швидке кар’єрне розвиток.

Запрошуємо взяти участь в конкурсі на вакансію «менеджер по роботі з клієнтами» в IT-компанію AVADA-MEDIA, де ви зможете швидко побудувати свою кар’єру і навчиться ефективній роботі з клієнтами в успішній і стабільно працюючої 7 років на IT-ринку компанії.

В резюме обов’язково повинні бути вказані ваші: ім’я, прізвище, телефон, адреса проживання, e-mail, Skype, коротка інформація про вас, вашу освіту і попередній досвід роботи. Якщо ви надасте неповну інформацію, то ми не гарантуємо, що наші фахівці зможуть з вами зв’язатися.

Основні вимоги до кандидатів:
 • бажання працювати менеджером
 • націленість на результат і активна життєва позиція
  користувач ПК (добре знання програм Word, Excel) Windows
 • вища освіта
 • вітається знання англійської мови (буде плюсом)
Галузь діяльності:
 • IT-специфіка
 • переговори з замовниками
 • управління проектами
 • міжнародний рівень роботи
 • робота з інженерним персоналом
Середній рівень доходу:

25000 грн = оклад +% (від результату)

На конкурс можуть потрапити фахівці як гуманітарних так і технічних спеціальностей.

Щоб виграти конкурс і отримати роботу в нашій компанії вам необхідно надіслати своє заповнене резюме, пройти співбесіду по телефону або скайпу, пройти додаткову співбесіду та конкурсний відбір в офісі.

SPACE LAB

Бракує досвіду і знань щоб подати резюме на цю вакансію? .. Тоді переходь по посиланню і запишись на безкоштовне навчання в SpaceLab з наступним стажуванням і роботою на реальних проектах

Записатися на навчання

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом